A A A

Wersja testowa programu Mathcad

Wersja testowa


Wersja demonstracyjna jest w pełni funkcjonalna.
Mathcad Prime po 30 dniach od aktywacji zamieni się w Mathcad Express Prime, którego można używać do celów prywatnych bez ograniczeń czasowych, ale z niepełną funkcjonalnością.

Celem pobrania wersji testowej (demonstracyjnej) dla najnowszej wersji programu Mathcad proszę wypełnić niniejszy formularz. Wypełnienie pól oznaczonych czerwoną gwiazdką * jest niezbędne. Proszę wpisać adres poczty elektronicznej dwukrotnie, aby uniknąć pomyłki.

Po przesłaniu formularza na podany adres e-mail zostanie przesłany list potwierdzający przyjęcie formularza i podający link pod którym będzie możliwe pobranie wersji testowej programu. Dlatego powinien być podany poprawny adres e-mail, aby korespondencja trafiła w odpowiednie miejsce.

Jeżeli w ciągu 24h nie otrzymają Państwo wiadomości z linkami do pobrania plików instalacyjnych, prosimy o sprawdzenie, czy wiadomość nie trafiła do katalogu SPAM. Ewentualne problemy prosimy zgłaszać na adres info@gambit.net.pl.

Osobom, które zamierzają rozpocząć pracę z programem Mathcad, dedykowany jest Mathcad Starter. Jest to krótkie szkolenia e-learningowe, w którym sekwencje video stanowią około 90 minut nagrań pracy z programem, zawierają materiał z zakresu instalacji, aktywacji i podstawowych zagadnień z obsługi programu.

Starter może zakupić każdy, kto pragnie poznać podstawy pracy z programem. Polecamy go szczególnie osobom kopiującym wersję demo programu. Zawarty w starterze materiał pozwoli efektywnie wykorzystać okres aktywności tej wersji programu.

Jeśli po pobraniu wersji demo programu i zakupie Startera, użytkownik dokona zamówienia pełnej wersji programu, to otrzyma rabat w wysokości kosztów poniesionych na zakup Startera (rabat nie obejmuje licencji studenckich).

LINK DO STARTERA PROGRAMU MATHCAD

Osoba kopiująca wersję testową programu uprawniona jest do specjalnej zniżki przy ewentualnym jego zakupie. Dane wprowadzone w formularzu służą do weryfikacji uprawnień zamawiającego do skorzystania z oferty specjalnej. Informacja o ofercie specjalnej zostanie przesłane razem z linkiem do pobrania programu.

Dane kontaktowe:
Imię i nazwisko *

Adres e-mail *
Powtórzenie adresu e-mail *
Nazwa firmy lub instytucji
Adres:
Miejscowość:
Kod pocztowy:
Telefon

Akceptacja polityki prywatności firmy Gambit:
Przesłanie formularza jest wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych przez firmę Gambit COiS Sp. z o.o.
w celu przekazania informacji z linkiem do pobrania pliku instalacyjnego oraz komunikacji elektronicznej lub telefonicznej związanej z udzielaniem pomocy przy instalacji i testowaniu wersji demonstracyjnej programu.

Administratorem Danych Osobowych jest Gambit COiS Sp. z o.o., a przetwarzanie ich odbywać się będzie zgodnie z przepisami polskiego prawa i rozporządzenia Parlamentu Europejskiego zwanego rozporządzeniem RODO, według zasad opisanych w polityce prywatności.

Oświadczam, że wyrażam zgodę na umieszczenie powyższych danych osobowych w bazie danych firmy Gambit COiS Sp. z o.o. oraz ich przetwarzanie w celach marketingowych. Jednocześnie zgadzam się na wysyłanie do mnie za pośrednictwem poczty elektronicznej informacji handlowej o ofercie firmy Gambit.*Proszę przesunąć suwak do prawej strony aby odblokować formularz: