A A A

Zapytanie o cenę

Poniższy formularz pozwala przesłać zapytanie ofertowe do naszego Działu Oprogramowania. Przesłanie formularz jest wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przygotowania i przesłania oferty cenowej na podany w formularzu adres poczty elektronicznej. Przekazane dane osobowe będą wykorzystane wyłącznie w celu prowadzenia korespondencji związanej z przesłaniem oferty i ewentualnych późniejszych wyjaśnień, modyfikacji i zapytań z nią związanych.

Administratorem Danych Osobowych jest Gambit COiS Sp. z o.o., a przetwarzanie ich odbywać się będzie zgodnie z przepisami polskiego prawa i rozporządzenia Parlamentu Europejskiego zwanego rozporządzeniem RODO, według zasad opisanych w polityce prywatności.

UWAGA!!
Licencja studencka programu Mathcad Prime


Licencja dostępna jest do nabycia w sklepie internetowym naszej firmy na stronie www.sklep.gambit.net.pl.
Wymagane jest udokumentowanie statusu studenta.

Dane kontaktowe:
Imię i nazwisko: *
Adres e-mail: *
Powtórzenie adresu e-mail: *
Nazwa instytucji: *
Adres: *
Miejscowość: *
Kod pocztowy: *
Telefon:

Dane dotyczące oferty:


Mathcad Prime 10.0

Akceptacja polityki prywatności firmy Gambit:
Oświadczam, że polityka prywatności firmy Gambit COiS Sp. z o.o. jest mi znana i akceptuję jej zasady.*
Oświadczam, że wyrażam zgodę na umieszczenie powyższych danych osobowych w bazie danych firmy Gambit COiS Sp. z o.o. oraz ich przetwarzanie w celach marketingowych. Jednocześnie zgadzam się na wysyłanie do mnie za pośrednictwem poczty elektronicznej informacji handlowej o ofercie firmy Gambit. *
Proszę o umieszczenie mojego adresu e-mail na liście subskrypcji "Oprogramowanie Mathcad" i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania biuletynów firmy Gambit COiS Sp. z o.o.


Proszę przesunąć suwak do prawej strony aby odblokować formularz: