A A A

Aktywacja licencji Individual z posiadanym plikiem licencji

  1. Należy zalogować się na stronie serwisowej producenta https://support.ptc.com/apps/licensePortal/auth/ssl/advsearch, a następnie wpisać w wyszukiwarce otrzymany wraz z zakupem numer Sales Order Number (SON) i potwierdzić przyciskiem Search


  2. Zaznaczamy wybraną opcję licencji głównej lub Home Use, a następnie klikami w aktywny przycisk Install License. Postępujemy zgodnie z dalszymi instrukcjami na stronie, potwierdzamy wymagane pola i zatwierdzamy. Po tej operacji na skrzynkę email zarejestrowanego użytkownika (posiadacza konta) przychodzą spakowane w pliku .zip pliki licencji.


  3. Zapisujemy rozpakowany plik licencji w bezpiecznym miejscu na dysku twardym i uruchamiamy narzędzie PTC Mathcad Prime 9.0.0.0 License Wizard. Należy wybrać trzecią opcję Configure product to use existing license i potwierdzić przyciskiem Next.


  4. Należy zaznaczyć odpowiednią wersję programu, następnie w polu File wskazać ścieżkę do zapisanego wcześniej pliku licencji i potwierdzić przyciskiem Configure License.